Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Rozliczanie i umarzanie Tarczy Finansowej PFR 1.0 – bezpłatne szkolenia online - Kaszubski Bank Spółdzielczy

Rozliczanie i umarzanie Tarczy Finansowej PFR 1.0 – bezpłatne szkolenia online

W imieniu PFR serdecznie zapraszamy Państwa oraz Klientów, którzy skorzystali z subwencji Tarczy Finansowej 1.0, na szkolenia organizowane przez PFR w zakresie zasad rozliczania i umarzania Tarczy Finansowej 1.0.

Szkolenia odbywać się będą począwszy od 15 kwietnia 2021 r. Szczegółowe informacje pod linkiem: https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-pfr/

Dodatkowo na stronie PFR będą sukcesywnie pojawiały się materiały informacyjne zarówno dla Klientów, jak i Banków. Na bieżąco będziemy Państwa o nich informować.

Beneficjenci subwencji finansowej PFR Tarcza 1.0

Przypominamy, iż Klienci którzy otrzymali ostateczną decyzję z PFR odnośnie umorzenia subwencji (nie dotyczy umorzeń całkowitych), mają obowiązek zapewnienia środków na spłatę raty kapitałowej na rachunek i w terminie wskazanym w harmonogramie spłat dostępnym w Internet Banking.