Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Kariera - Kaszubski Bank Spółdzielczy

Kariera

Kaszubski Bank Spółdzielczy to instytucja z wartościami. Jesteśmy Bankiem otwartym i przyjaznym. Obdarzamy zaufaniem naszych pracowników, dbamy o ich rozwój i dążenie do realizacji planów, marzeń i własnych ambicji. Zapewniamy stabilną pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie każdy pracownik jest doceniony i pełen zawodowej satysfakcji. Kaszubski Bank Spółdzielczy aktualnie prowadzi rekrutację na następujące stanowiska:

Inspektor ds. monitoringu Centrala Banku w Wejherowie

Zakres obowiązków:
  • monitorowanie umów kredytowych,
  • monitorowanie sytuacji ekonomiczno – finansowej klientów Banku prowadzących działalność gospodarczą oraz identyfikacja sygnałów ostrzegawczych i wskazywanie działań zapobiegawczych,
  • monitorowanie terminowości spłat ekspozycji kredytowych,
  • monitorowanie zabezpieczeń ekspozycji kredytowych,
  • rekomendowanie propozycji klasyfikacji ekspozycji kredytowych oraz monitorowanie terminów stosowania pomniejszeń podstawy tworzenia rezerw celowych.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość,
  • znajomość analizy ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw,
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem i rozliczaniem działalności gospodarczej,
  • znajomość zagadnień związanych z prawnymi formami zabezpieczeń,
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia oraz łatwość formułowania wniosków i rekomendacji,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność i rzetelność.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
Prosimy o zawarcie w dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem z dnia 27.04.2016 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.).
Rekrutacja – informacja dla kandydata → POBIERZ

[recaptcha]

Przesyłając formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach obsługi niniejszego zgłoszenia przez Kaszubski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Wejherowie przy ul. Puckiej 5, 84-200 Wejherowo, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Jednocześnie oświadczam, iż znam swoje prawa w zakresie danych osobowych wynikające z przepisów ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, w tym prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania

Ponadto wyrażam zgodę:
1 na wysyłanie na mój adres poczty elektronicznej korespondencji mailowej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 27 czerwca 2016 r. - Dz.U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.)

2 na używanie przez Kaszubski Bank Spółdzielczy do kontaktów ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość

1 - zgoda obowiązkowa przy podaniu adresu email, 2 - zgoda obowiązkowa przy podaniu numeru telefonu