Serwis używa pliki cookies!

Ta witryna używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się!
Zgadzam się!
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Aplikacja SGB Mobile – Lider Roku 2020! - Kaszubski Bank Spółdzielczy

Aplikacja SGB Mobile – Lider Roku 2020!

Stworzona na potrzeby klientów Spółdzielczej Grupy Bankowej, dostępna także w naszym Banku, aplikacja SGB Mobile została uhonorowana wyróżnieniem „Lider Roku 2020” w prestiżowym konkursie technologicznym Techno Biznes, od dziewiętnastu lat organizowanym przez „Gazetę Bankową”.

Wyróżnienie w konkursie o tytuł Lidera Roku 2020 otrzymała aplikacja mobilna, z której korzystają niemal wszystkie Banki Spółdzielczej Grupy Bankowej i która cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem klientów.

Celem konkursu „Lider Roku 2020” jest wyłonienie instytucji lub firmy, która w minionym roku dokonała najlepszego wdrożenia w obszarze nowych technologii w trzech branżach: bankowość, ubezpieczenia i inne usługi finansowe oraz przemysł 4.0. Rolą konkursu „Gazety Bankowej” jest wskazanie koncepcji i realizacji, które zmieniają naszą biznesową rzeczywistość w praktyce.

Do rywalizacji stanęło ponad 50 najbardziej śmiałych pomysłów, wyjątkowych przedsięwzięć i ambitnych zespołów z obszaru polskiej bankowości. Oceniano tempo i jakość wdrożenia, zastosowane rozwiązania technologiczne, innowacyjność i dostosowanie do realnych potrzeb klientów.

To kolejny sukces Spółdzielczej Grupy Bankowej. Zmieniamy oblicze bankowości spółdzielczej w ekspresowym tempie – aplikacja SGB Mobile ma dopiero trzynaście miesięcy, a już cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

Wyróżnienie w konkursie na technologicznego Lidera 2020 „Gazety Bankowej” to docenienie ogromu pracy pracowników, którzy z zaangażowaniem, niezależnie od trudów pandemii, codziennie udoskonalają SGB Mobile. Dzięki nim aplikacja ma uniwersalny interfejs i funkcjonalności, za które ceni nas rynek. To już nie tylko zarządzanie subskrypcjami i możliwość kontrolowania swojej kondycji czy zapisywania się na szczepienia, ale też niebawem – otwieranie konta przy użyciu selfie i kredyty prosto z telefonu.